BeePack®

Apie Mus

Daugkartinė medvilninė pakuotė.

Apie mus

BeePack®

Esame jauna įmonė, siekianti padaryti pasaulį švaresniu. Neturime ambicijos pakeisti kiekvieną, bet nuoširdžiai tikime kad kiekvienas mažas žingsnis veda į didžiulius pokyčius. Žinome – pirkdami ekologiškas pakuotes nesukuriate atliekų!

Maisto laikymas daugkartinėse pakuotėse puikiai dera su zero waste judėjimo filosofija. Idėja – palikti kuo mažiau atliekų ir įvairioms funkcijoms pritaikyti ir naudoti atskirus gaminius. Beepack® puikiai atitinka šias prielaidas. Viena vertus, Beepack® tinkami naudoti daugelį mėnesių, kita vertus, tai biologiškai skaidi medžiaga. Verta įvertinti, pavyzdžiui, jų parametrus oro cirkuliacijos srityje, o tai tiesiogiai reiškia ilgesnį maisto galiojimo laiką. Be to, mūsų ekologiško maisto pakuotės yra itin lanksčios. Į jas nesunkiai suvyniosite tiek į sumuštinius, tiek į sudėtingesnės formos gaminius. Didesni modeliai leis uždengti indus, pvz., salotų dubenį ar lėkštę.

BeePack® yra įvairių rinkinių, dizaino ir dydžių. Kiekvienas ras kažką sau!

Mūsų gaminiai sėkmingai gavo TÜV Rheinland Polska sertifikavimo įstaigos testus dėl kvapo ir skonio nepralaidumo BeePack® laikomam maistui bei kenksmingų medžiagų nebuvimo. BeePack® pakuotė pagaminta iš medvilnės audinio, turinčio tarptautinį kokybės sertifikatą Oeko-Tex Standard 100*.